Wybór pluszaka dla pupila.

Zabawy z psem jest dobrą okazją, by spożytkować energię naszego zwierzaka, a jednocześnie wzmacniać relację. Częste gry działają korzystnie na formę psa, tak jak i sprawiają uciechę właścicielowi. Zabawy warto jest wzbogacać z pomocą zabawek dla psów. W sklepach odnajdziemy wiele różnych kategorii zabawek dla psów, jednak jak zakupić tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych psów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy we wszystkich punktów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, pasujących do potrzeb naszego zwierzaka. Piłki dla psów produkowane są z różnorodnych tworzyw, są piłki z gumy, z materiału lub z plastiku. Wybierając piłki dla psa trzeba wziąć pod uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów są uniwersalne, jednak musimy myśleć o możliwości zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Wybierając nową zabawkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to niezwykle ważne, jeśli jesteśmy właścicielami małych odmian psów, takich jak pudle i yorki, dla których dobieramy niestandardowe wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcemy wyszaleć się z pupilem na świeżym powietrzu wspaniałym wyborem będzie frisbee dla psa. Trudno znaleźć zwierzaka, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa najlepiej wykorzystać na otwartym terenie, jak łąka, park lub ogród, tam gdzie pies ma możliwość wybiegania się. Jeśli pies potrafi przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy kupić frisbee dla psa o pasującej wielkości, aby psu wygodnie było nosić zabawkę w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być zbyt twarde, ponieważ występuje możliwość niezamierzonego uderzenia zwierzęcia frisbee w trakcie zabawy, dlatego mając na celu ustrzeżenie się bolesnych sytuacji wybierajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ciekawą postacią aktywności, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

https://www.krakvet.pl/ sklep zoologiczny kraków